RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
Architekcie, projektantko, wykonawco! Jeśli chciałbyś rozszerzyć swoją ofertę o nowe rozwiązania lub po prostu dowiedzieć się więcej na temat współpracy z nami, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania, prześlemy wzorniki i katalogi oraz przygotujemy indywidualne warunki handlowe.

DLACZEGO AQUA?

JAKOŚĆ

Nasza mozaika jest w 100% produkowana w Europie, z lokalnych surowców.

SZYBKA DOSTAWA

Utrzymujemy wysokie stany magazynowe podstawowych kolorów. Dlatego kiedy następnym razem zabraknie Ci na budowie mozaiki, brakującą ilość dostarczymy w ciągu 48h.

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

Rozwiń swoje realizacje o indywidualnie zaprojektowane motywy. Nie ogranicza Cię wielkość wzoru, ani ilość użytych kolorów!

MATERIAŁY

Zapewniamy wszelkie materiały potrzebne do pracy z naszymi mozaikami: próbki, katalogi i wzorniki.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

NAPISZ DO NAS

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Trufle Mozaiki Jakub Wolak z siedzibą w Katowicach przy ul. Zabrskiej 9, 40-083.

  DANE KONTAKTOWE

  Trufle Mozaiki
  ul. Zabrska 9
  40-083 Katowice

  Jeśli masz pytania dotyczące naszej mozaiki, napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.