KIEDY NAWET NAJLEPSZY STANDARD TO ZA MAŁO
Czasem projekt basenu wymaga niestandardowych rozwiązań. Myślisz o  umieszczeniu logo hotelu w basenie albo na ścianie recepcji? Zastanawiasz się jakie wrażenie będzie robiła cała niecka basenu wypełniona obrazem?  Projektujemy mozaiki dla naszych klientów już od ośmiu lat, wypracujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, żeby osiągnąć zamierzony rezultat.

JAK ZAMÓWIĆ WŁASNY WZÓR

ETAP I

Skontaktuj się z nami i opisz potrzeby w ramach swojego projektu. Potrzebne będą dokładne wymiary, dokumentacja projektowa oraz wytyczne dotyczące estetyki, inspiracje.

ETAP II

Na podstawie przesłanych materiałów zaczynamy pracę nad projektem. Po 2-3 dniach prezentujemy kilka propozycji wraz z dokładną wyceną.

ETAP III

Po zatwierdzeniu projektu rozpoczynamy produkcję. W przypadku dużych projektów termin realizacji wynosi 4-8 tygodni. Mozaika dostarczana jest na budowę w formie ponumerowanych plastrów wraz z odpowiednią dokumentacją.

MASZ JUŻ POMYSŁ NA SWOJĄ MOZAIKĘ?

NAPISZ DO NAS

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Trufle Mozaiki Jakub Wolak z siedzibą w Katowicach przy ul. Zabrskiej 9, 40-083.

  DANE KONTAKTOWE

  Trufle Mozaiki
  ul. Zabrska 9
  40-083 Katowice

  Jeśli masz pytania dotyczące naszej mozaiki, napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.