TERMIN WYSYŁKI

Termin wysyłki towaru zależy od jego stanu w magazynie. W zależności od dostępnej ilości produkty opisane są jednym z poniższych statusów:

Wysyłamy w 48 h

Produkty oznaczone jako "Wysyłamy w 48 h" znajdują się w naszym magazynie. Zamówienie zostanie skompletowane i wysyłane w ciągu 48 godzin (zakładając, że są to dni robocze). W przypadku kiedy zamawiana ilość przekracza stan magazynu towar wyślemy w ciągu 21 dni.

Wysyłamy w 21 dni

Jeśli produkt posiada opis "Wysyłamy w 21 dni" oznacza to, że nie mamy go obecnie w magazynie, jednak sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie. Tak oznaczone produkty są gotowe do wysyłki w terminie nie przekraczającym 21 dni.

image/svg+xml

Jeżeli w zamówieniu znajdują się produkty o różnym terminie wysyłki, łączny termin całego zamówienia będzie taki sam jak towaru z dłuższym terminem wysyłki.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zamówienia zależy od wybranej metody:

  • Dostawa kurierem - paczka -  czas dostawy wyniesie 1 dzień
  • Dostawa kurierem - paleta -  czas dostawy wyniesie 1-3 dni
image/svg+xml

Zarówno kompletacja w naszych magazynach, jak i dostarczanie przesyłek przez firmy kurierskie odbywa się jedynie w dni robocze.

ODBIÓR OSOBISTY

Przy wyborze tej metody, skontaktujemy się z Tobą aby ustalić dogodny czas odbioru.

Nasz magazyn nie przyjmuje płatności (gotówkowych ani kartą płatniczą). Odbiór osobisty jest dostępny tylko dla zamówień opłaconych wcześniej przelewem lub za pomocą PayU.

image/svg+xml

Opisane warunki dostawy dotyczą transportów na terenie Polski. Jeżeli chcesz zamówić mozaikę do innego kraju, napisz do nas na adres sklep@aquamozaika.pl. Odpowiemy na zapytanie w najszybszym możliwym terminie i podamy indywidualne warunki dostawy.

KOSZT DOSTAWY

Waga Forma płatności
Przelew, PayU Pobranie
Dostawa kurierem - paczka (dostawa: 1-2 dni)
20 kg 19 zł 24 zł
40 kg 38 zł 43 zł
60 kg 57 zł 62 zł
Dostawa kurierem - paleta (dostawa: 1-3 dni)
do 200 kg 135 zł 140 zł
do 400 kg 155 zł 160 zł
do 599 kg 160 zł 165 zł
pow. 600 kg 230 zł 235 zł
Odbiór osobisty
0 zł ---
Dostawa dla zamówień od 26 m2
0 zł ---